Asistent/ka - zkrácený úvazek, 20 000 Kč

Jméno/Firma
Lead - HR Services s.r.o.
Pracoviště
Brno
Úvazek
Zkrácený
Profese
Administrativa
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
17. 10. 2024

O pozici

O nás

Regionální agentura práce s vlastním zázemím kamenné kanceláře v centru Brna. Zaměření realizace spolupráce v oblasti automobilového průmyslu, logistiky a výroby. Nabídka práce na zkrácený úvazek i hlavní pracovní poměr dle individuální potřeby uchazeče o zaměstnání. Možnost dlouhodobé spolupráce s podporou zajištění ubytování.

Náplň práce:

  • Různorodá administrativní práce
  • Objednávky zboží a služeb, nákup občerstvení a kancelářských potřeb
  • Koordinace služebních cest zaměstnanců (transport, letenky, ubytování, pronájem vozů v zahraničí, víza, cestovní pojištění)
  • Starost o zahraniční návštěvy (transport, ubytování, večerní program)
  • Správa vozového parku
  • Správa zasedacích místností
  • Správa odchozí a příchozí pošty, odesílání pošty
  • Nahrávání dat pro jídelnu
  • Telefonní ústředna
  • Interní komunikace – oznámení organizační povahy, správa dokumentů
  • Příležitostně psaní dopisů a překlad dokumentů
  • Správa firemních sociálních sítí, webových stránek společnosti
  • Organizace firemních akcí
  • Komunikace se zaměstnanci
  • Pořizování zápisů z meetingu, setkání se zaměstnanci
  • Spolupráce při realizaci projektů personálního oddělení převážně s cílem zlepšit “employer branding”, angažovanost zaměstnanců a interní komunikaci

Co od Vás očekáváme:

  • Zkušenost v administrativě na obdobné pozici minimálně 2 roky
  • Zkušenost se správou webových stránek, sociálních sítí (Facebook, Instagram, aj.)
  • Perfektní znalost češtiny a výbornou znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • Uživatelskou znalost PC – především MS Office – Word, Excel, PowerPoint
  • Aktivní řidič/ka
  • Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti, time management, reprezentativní vystupovánění jednat s lidmi,  pozitivní myšlení, cit pro detail a schopnost dotahovat věci do konce
  • Samostatnost, časovou flexibilitu, kreativitu a pečlivost
  • Zodpovědnost a spolehlivost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zkrácený úvazek 4 hodiny denně (dopolední směna: 7:30 – 11:30, odpolední směna: 12:30 – 16:30)
  • Mzda: 20 000 Kč při zráceném uvázku
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 sick days.
  • 13. plat
  • Možnost výplaty zálohy na mzdy.
  • Stravenky.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí