Operátor výroby - mzda až 33 000 Kč, ubytování zdarma / Velká nad Veličkou

Jméno/Firma
Manuvia, a. s., organizační složka
Pracoviště
Hodonín
Požadované jazyky
Čeština
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
17. 10. 2024

O pozici

O nás

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

O nás

Do našeho výrobního závodu ve Velké nad Veličkou hledáme šikovné operátory/operátorky na obsluhu a kontrolu strojů. Nabízíme mzdu až 33 000 Kč a ubytování zdarma.

Náplň práce:

  • obsluha a kontrola skacích strojů používaných při výrobě technických textilií
  • vyvazování osnov, práce s různými druhy vláken
  • třísměnný provoz (ranní, odpolední, noční)

Co od Vás očekáváme:

  •  zkušenosti z výroby výhodou
  •  zkušenost s obsluhou textilních strojů velkou výhodou
  •  manuální a fyzická zdatnost

Co Vám můžeme nabídnout:

  •  stabilní práce na HPP
  •  mzda až 33.000 Kč
  •  ubytování ZDARMA (sociální zařízení na pokoji)
  •  týdenní zálohy
  •  dotované stravování
  •  nadstandardní příplatky
  •  kariérní růst
  •  péče koordinátorky

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování