Řidič/ka rozvozu pečiva (denní a noční pátek až neděle - na domluvě kdy)

Jméno/Firma
Zrno zrnko s.r.o.
Pracoviště
Praha
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
17. 10. 2024

O pozici

O nás

Zrno zrnko je řemeslná pekárna se sítí prodejen a kaváren po celé Praze, která používá ty nejkvalitnější suroviny a peče tradičně, poctivě a v souladu s moderními výživovými trendy. Aby bylo pečivo vždy a včas u snídaně na stole, zavážíme ho k našim zákazníkům přes noc a po celý týden vč. víkendů a to moderními elektrododávkami. Do našeho týmu hledáme prima kolegy, kteří s námi budou sdílet nadšení pro voňavé pečivo a prvotřídní zákaznický servis.

Náplň práce:

Do našeho týmu hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Řidič/ka rozvozu pečiva (denní a noční pátek-neděle – přesné dny na domluvě)

Co budete mít na starosti:

  • pravidelné zavážení pečiva do hotelů a restaurací, rozvážkových firem a sítě našich kaváren po celé Praze – v noci i ve dne od pondělí do neděle ve střídavém režimu
  • nakládání a vykládání zboží
  • komunikaci s jednotlivými kavárnami/provozy a pekárnou

Koho hledáme:

  • praxi a zkušenosti s rozvozem zboží (potravin výhodou) po Praze, zkušenost s nočním rozvozem výhodou, zkušenost s řízením dodávky vítána
  • řidičský průkaz skupiny B
  • přátelské kolegy s příjemným vystupováním
  • kolegy s nadšením podílet se na budování značky
  • zodpovědné, pracovité a samostatné spolupracovníky

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práci na HPP, DPP nebo DPČ nebo jako brigáda
  • Příplatky za přesčasy, víkendy, noční - možnost vyššího výdělku!
  • Hrubá měsíční mzda za hlavní pracovní poměr - 28 000 - 40 000 Kč dle zkušeností, s příplatky za případné přesčasy, víkendy, svátky a noční - až 42 000 či 45 000 Kč hrubého měsíčně.
  • Produkty Zrno zrnko v hodnotě 6 tis. měsíčně
  • Skvělý tým, férové vedení
  • Provoněné prostředí a moderní elektrododávky!

Benefity

  • Příspěvek na sport
  • Přátelské prostředí