Frontend Developer (Angular)

Jméno/Firma
ITjobs, s.r.o.
Pracoviště
Brno
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Informatika a IT služby
Vytvořeno
17. 10. 2024

O pozici

O nás

Do brněnské pobočky mezinárodní SW společnosti zaměřené na telco produkty hledáme šikovného Angular vývojáře.

Náplň práce:

Náplní práce bude:
- vývoj GUI pro špičkové bezpečnostní produkty v oblasti telekomunikací – od Diameter routerů až po Telco firewally (Diameter, SS7, SIP, GTP)
- spolupráce na softwarových řešeních zaměřených na škálovatelnost, distribuovanou architekturu a vysoký výkon
- testování a ladění softwaru, řešení technických problémů
- občas se podíváte i na backend, který je napsaný v Javě, pro orientaci v kódu Vám budou nápomocní Java vývojáři
- produkty jsou instalovány v cloudovém prostředí a GUI vývojář se může naučit nové technologie, jako jsou kontejnery a Kubernetes, CI/CD, Jenkins pro automatizaci buildů apod.
- jádro těchto produktů využívá strojové učení pro detekci spamu a podvodů v telekomunikačních sítích

Co od Vás očekáváme:

Co očekáváme od vývojářů na této pozici?
- praxi ve vývoji frontendu za použití Angularu
- schopnost číst kód v Javě
- uživatelskou znalost Linuxu
- touhu učit se moderní technologie
- agilní myšlení a schopnost týmové spolupráce
- znalost AJ na úrovni B1 pro tvorbu dokumentace

Co je výhodou:
- nedělá Vám problém pracovat v Linux/Unix prostředí
- znalost nástrojů pro správu kontejnerů

Co Vám můžeme nabídnout:

Nabízíme:
- zázemí velké společnosti nezatížené svazujícími procesy, naopak nabízíme velkou volnost
- spolupráci na hlavní pracovní poměr a plný úvazek
- zajímavé finanční ohodnocení
- benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvky na penzijní a/nebo životní pojištění, stravenkový paušál, příspěvky na sportovní a relaxační aktivity (Benefit Café Cafeteria), ActivePass, Fitko, 3 dny sick-days, dorovnání mzdy v případě nemoci, firemní vzdělávání, jazykové kurzy, možnost home office 2-3 dny v týdnu, možnosti očkování proti chřipce/klíšťové encefalitidě, kurzy angličtiny, páteční firemní snídaně a středeční čerstvé ovoce, půjčky související s bydlením, kolektivní aktivity atd.

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj životopis nebo odkaz na profil na LinkedIn. Poté se s Vámi spojíme ohledně dalšího postupu.

Benefity

  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti