Kalkulant/ka TZB - Pozemní stavitelství Praha (m/ž)

Jméno/Firma
STRABAG a.s.
Pracoviště
Kačírkova 982/4, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Stavebnictví a reality
Vytvořeno
17. 10. 2024

Do našeho rozvíjejícího se týmu TZB/elektro hledáme nového kolegu/kolegyni (zkušeného či absolventa, který má zájem se rozvíjet), pro kterého je práce s čísly a kalkulacemi nejen prací, ale také koníčkem.

Pošlete nám své CV a podílejte se spolu s námi na kalkulaci/přípravě zajímavých projektů.

Kromě možnosti spolupráce s týmem profesionálů a nadšenců Vám nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • stabilitu a zázemí silné nadnárodní společnosti
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování a dopravu
  • dotovanou Multisport kartu
  • možnost seberealizace a další profesní rozvoj prostřednictvím široké nabídky vzdělávacích kurzů
  • plně hrazenou jazykovou výuku
  • mobilní telefon a notebook samozřejmostí
  • zvýhodněný mobilní tarif pro rodinné příslušníky
  • přátelské prostředí, široké spektrum teambuildingových aktivit

Pracovní náplň a zodpovědnosti:

  • spolupráce na tvorbě cenových nabídek pro investory
  • práce s projektovou dokumentací a rozpočtem staveb TZB
  • posouzení technického řešení projektů v oblastech TZB
  • zpracování cenových kalkulací TZB
  • komunikace se subdodavateli a kontrola cenových nabídek TZB
  • kontrola výkazu výměr (vytápění, chlazení, vzduchotechnika a ZTI)

Požadavky:

  • SŠ/VŠ ukončené vzdělání stavebního směru - velkou výhodou
  • praxe na obdobné pozici - velkou výhodou
  • znalost a orientace v projektové dokumentaci
  • MS Office na dobré uživatelské úrovni (převážně Excel)
  • schopnost týmové spolupráce a dobré organizační schopnosti
  • dobré komunikační vlastnosti
  • pečlivost, spolehlivost, loajalita, pracovitost