Stavební technik - Pozemní stavitelství Praha (m/ž)

Jméno/Firma
STRABAG a.s.
Pracoviště
Kačírkova 982/4, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Stavebnictví a reality
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
17. 10. 2024

Chcete se podílet na zajímavých projektech realizovaných v Praze a Středních Čechách? V tuto chvíli rozšiřujeme náš skvělý tým a hledáme třeba právě Vás.

Zašlete nám své aktuální CV a my se s Vámi rádi sejdeme!!

Kromě možnosti spolupráce s týmem profesionálů a nadšenců Vám nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • stabilitu a zázemí silné nadnárodní společnosti
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování a dopravu
  • dotovanou Multisport kartu
  • možnost seberealizace a další profesní rozvoj prostřednictvím široké nabídky vzdělávacích kurzů
  • plně hrazenou jazykovou výuku
  • mobilní telefon a notebook samozřejmostí
  • zvýhodněný mobilní tarif pro rodinné příslušníky
  • přátelské prostředí, široké spektrum teambuildingových aktivit

Pracovní náplň a zodpovědnosti:

  • řízení a organizace práce a vedení zaměstnanců na vymezeném technologickém úseku
  • zabezpečování a koordinace dodávek materiálu, práce subdodavatelů a kontrola kvality provedených prací
  • kontrola dodržování bezpečnosti práce a pořádku na stavbě

Požadavky:

  • SŠ v oboru stavebnictví
  • zkušenost na obdobné pracovní pozici velkou výhodou
  • organizační a komunikační dovednosti
  • flexibilita a mobilita
  • ochota a zájem získávat nové zkušenosti
  • řidičský průkaz sk. B
  • uživatelská znalost MS Office