EXPEDIENT/-KA PODĚBRADY

Jméno/Firma
POLABSKÉ MLÉKÁRNY a.s.
Pracoviště
Dr. Kryšpína 510/4, Poděbrady
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština, Ukrajinština
Vytvořeno
17. 10. 2024

Do našeho týmu hledáme expedienty/-tky. Jedná se o práci na 8hodinové směny (ranní/odpolední/noční) v nepřetržitém provozu.

Náplň práce:

  • manipulace se skladovou technikou a automatickým skladem
  • vychystávání zboží na základě přijatých objednávek
  • příjem zboží z výroby
  • zaskladňování zboží
  • podpora při inventurách skladu

Požadujeme:

  • zkušenost s řízením manipulační techniky výhodou (Retrak, Elektrické ručně vedené vysokozdvižné vozíky)
  • znalost práce s mobilním terminálem
  • časová flexibilita
  • ochota a pozitivní vztah k manuální práci
  • těšíte se dobrému zdraví (práce v chladu)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • 13. mzda
  • Měsíční prémie až 10 %
  • Nadstandardní příplatky za víkend (+50 %)
  • Příspěvek na dojíždění až 3000 Kč měsíčně
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotované stravování, výběr ze 4 jídel jen za 30 Kč
  • Odměna za doporučení nového kolegy 10 000 Kč
  • Roční příspěvek na kulturní a sportovní aktivity dětí 6.000 Kč
  • Pestrou práci s moderními technologiemi

Těšíme se na Vás!