Přípravář/ka

Jméno/Firma
FERI, s.r.o.
Pracoviště
Kampelíkova 881, Hradec Králové
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Stavebnictví a reality
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
17. 10. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce

  • administrativní práce s výrobním softwarem
  • příprava podkladů pro výrobu
  • přepisování údajů z projektové dokumentace do našeho interního systému
  • komunikace s vedoucími jednotlivých stavebních zakázek

Požadavky na uchazeče

  • středoškolské vzdělání (technického směru) s maturitou
  • dobrá uživatelská znalost práce na PC
  • zodpovědnost, trpělivost a důslednost
  • aktivní přístup, ochota práce v týmu a pečlivost
  • vhodné pro absolventy – zapracování pod vedením zkušených kolegů

Benefity

  • zázemí finančně stabilní a obchodně silné společnosti
  • práce na HPP
  • nástupní mzda 32 000 - 35 000 Kč
  • roční cílové prémie
  • příspěvek na stravování v podobě stravenkové karty
  • 4 týdny dovolené + celozávodní dovolená v rámci vánočních svátků
  • zdravotní volno 3 dny
  • náborový příspěvek za doporučení nového zaměstnance