IT Koordinátorka/koordinátor (239)

Jméno/Firma
Extreme Light Infrastructure ERIC (ELI ERIC)
Pracoviště
Za Radnicí 835, Dolní Břežany
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Administrativa
Vytvořeno
17. 10. 2024

ELI ERIC (Extreme Light Infrastructure ERIC) je největší a nejmodernější výzkumná infrastruktura s vysokovýkonnými lasery na světě. Jako mezinárodní uživatelské centrum zaměřené na multidisciplinární vědu poskytuje ELI přístup ke špičkovým laserovým systémům s vysokým výkonem a opakovací frekvencí a umožňuje špičkový výzkum i průlomové technologické inovace. ELI ERIC funguje jako jedna organizace s více pracovišti a dvěma doplňujícími se centry specializovanými na různé oblasti výzkumu s extrémním světlem: ELI Beamlines v Dolních Břežanech (Česká republika) a ELI ALPS v Szegedu (Maďarsko).

Centrum ELI Beamlines provozuje čtyři špičkové femtosekundové laserové systémy s vysokým výkonem dosahující nebývalé intenzity. Provozované laserové systémy zpřístupňují vědeckým uživatelům unikátní femtosekundové zdroje rentgenového záření a urychlených částic pro průkopnický výzkum v oblasti fyzikálních, chemických, materiálových, biologických a lékařských věd, jakož i fyziky hustého plazmatu, teplé husté hmoty a laboratorní astrofyziky. Centrum ELI Beamlines zaměstnává více než 350 výzkumných pracovníků, inženýrů a dalších odborníků z více než 38 zemí.

Realizační tým výzkumného centra hledá vhodného kandidáta na pozici:

Popis pracovní pozice:

  • koordinace IT projektů: zajištění průběhu IT projektů a sledování plnění cílů, harmonogramu a rozpočtu
  • koordinace aktivit a provozních potřeb IT: řízení a podpora každodenních operací IT týmu
  • příprava budgetu IT skupiny: spolupráce na tvorbě rozpočtu, jeho pravidelné vyhodnocování a sledování nákladů
  • příprava podkladů pro výběrová řízení: spolupráce při přípravě pro výběrová řízení a sledování jejich průběhu
  • spolupráce při vytváření metodik: účast na vytváření a úpravě metodik v rámci ELI ERIC
  • správa a evidence podkladů k projektům: zajištění správy a evidence dokumentace související s projekty
  • podpora týmu při přípravě porad

Požadujeme:

  • zkušenost s koordinací IT projektů (minimálně 1 rok)
  • znalost nástrojů pro řízení projektů, Jira výhodou
  • dobré organizační schopnosti a samostatnost
  • komunikační dovednosti a týmová spolupráce
  • dobrou znalost angličtiny
  • SŠ vzdělání s maturitou

Nabízíme:

  • příležitost být součástí unikátního vědeckého centra
  • flexibilní pracovní doba
  • pěkné pracovní prostředí
  • příspěvek na stravování a kantýnu
  • penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené a 6 dnů osobního volna
  • podpora volnočasových aktivit

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis. Kontakt: Jana Ženíšková, HR senior specialist (+420 601 560 322).

Informace o zpracování osobních údajů naleznete na webových stránkách https://www.eli-beams.eu/informace-o-zpracovani-vasich-osobnich-udaju-gdpr/