Asistent/ka obchodního oddělení - správa obalového materiálu

Jméno/Firma
LE & CO - Ing. Jiří Lenc, s.r.o.
Pracoviště
Poděbradská 606, Jirny
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
17. 10. 2024

Pracovní nabídka

Požadujeme

  • znalost PC-zejména Excel
  • znalost anglického jazyka
  • výhodou orientace v technických výkresech a tiskařské terminologii
  • pečlivost
  • zodpovědnost
  • flexibilitu
  • vlastní doprava podmínkou

Nabízíme

  • stabilní a perspektivní zaměstnání v úspěšné společnosti
  • příjemné pracovní prostředí rodinné firmy
  • nadstandardní platové ohodnocení
  • firemní benefity
  • firemní půjčky
  • dotované závodní stravování
  • vnitrofiremní vzdělávání, např. AJ, MS Office, motivační semináře
  • měsíční balíček vybraných specialit zdarma
  • odměny k pracovním a životním výročím
  • odměny za mimořádný pracovní výkon
  • odměny za plnou docházku
  • občerstvení na pracovišti zdarma
  • odměna za doporučení nového zaměstnance

Náplň práce

  • komunikace s dodavateli pomocného materiálu (zadání nových projektů, výběrová řízení, dojednání obchodních podmínek a cen)
  • příprava podkladů pro tvorbu grafických dat obalového materiálu (koordinace činnosti agentury a výrobce)
  • správa databáze pomocného materiálu v interním systému (zakládání nových položek, udržování aktuálních dat)