Junior Key Account Manager / Key Account Manager

Jméno/Firma
HENKEL ČR, spol. s r.o.
Pracoviště
Boudníkova 2514/5, Praha
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
17. 10. 2024

Chcete se stát členem profesionálního týmu jednoho z lídrů na FMCG trhu? V současné době hledáme novou kolegyni / nového kolegu do naší divize Henkel Consumer Brands na pozici Junior Key Account Manager / Key Account Manager.

Náplň práce:

  • péče o 1-2 klienty moderního trhu
  • zastřešení komunikace a obchodu s danými klienty
  • plánování a řízení promočních aktivit
  • analyzování profitability a prodejních dat
  • vyjednávání obchodních podmínek

Očekáváme:

  • VŠ vzdělání
  • Junior KAM: 1 – 3 roky, KAM: 3 - 5 let zkušeností z oblasti FMCG na pozici KAM
  • pokročilá úroveň AJ (vedení jednání v AJ)
  • pokročilá znalost MS Office, zejména Excel a PowerPoint
  • vynikající analytické, komunikativní a vyjednávací schopnosti
  • ambiciózní, dynamická osobnost, která se nebojí výzev
  • teamový hráč
  • schopnost rozhodovat se samostatně
  • chuť učit se a pracovat na své kariéře

Nabízíme:

  • zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti s možnostmi vzdělávání a dalšího profesního růstu
  • spolupráci se zkušenými profesionály v oboru
  • neustálé prohlubování odborných znalostí a dovedností
  • atraktivní podmínky spolupráce - bohatý systém zaměstnaneckých benefitů, motivující finanční ohodnocení
  • přátelskou atmosféru na pracovišti
  • práci v prostředí našich nových moderních kanceláří na Praze 8

Těšíme se na Vás!

V případě zájmu prosím využijte odpovědní formulář níže. ⬇