Právník / Právnička na DPP

Jméno/Firma
Liga lidských práv
Pracoviště
Burešova 615/6, Brno
Úvazek
Zkrácený
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Profese
Právo
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
17. 10. 2024

Pracovní nabídka

Liga lidských práv hledá právníka / právničku na DPP

Máte právnické vzdělání a chcete pracovat v oblasti lidských práv?

Připojte se k nám na pozici právník / právnička. Pozice je vhodná i pro absolventy a absolventky nebo rodiče na rodičovské dovolené.

Nabízíme:

  • Odměna 200 Kč/hodina (tj. maximálně 52 hodin za měsíc)
  • Práce na Dohodu o provedení práce (DPP)
  • Možnost práce z domova, ale rádi se občas potkáme osobně (kancelář v Brně u parku Lužánky)
  • Online porady a flexibilní, přátelské prostředí

Požadujeme:

  • Právnické vzdělání (ukončený magisterský titul)
  • Samostatnost, spolehlivost a pečlivost
  • Zájem o lidská práva
  • Flexibilitu – objem i obsah práce se v průběhu roku může měnit

Náplň práce:

  • Psaní právních podání – aktuálně zejména v oblasti odškodňování protiprávních sterilizací
  • Přípisy, žádosti, rozklady
  • Rešerše právních předpisů a judikatury

Zaujala vás tato nabídka?

Pošlete své CV a odstavec o tom, jaký máte vztah k ligovým tématům.

Těšíme se na spolupráci!