MANAŽER KVALITY v potravinářském provozu_ CrossCafe Original

Jméno/Firma
CrossCafe original s.r.o.
Pracoviště
Ledecká 2207/19, Plzeň
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Profese
Gastronomie a pohostinství
Vytvořeno
17. 10. 2024

Pracovní nabídka

Co budete dělat:

  • Spravovat a připravovat IFS certifikaci naší společnosti: po zapracování ve výrobním provozu vás pověříme přípravou IFS certifikace a domluvíme se společně na dalších krocích přípravy certifikace.

  • Sledovat kvalitu od A do Z: pečlivě posuzovat cukrářské a pekařské výrobky od vstupních surovin až do chvíle, než se dostanou do finálního balení.
  • Dohlížet na hygienu, dodržování HACCP výrobního týmu: dbát na respektování nejpřísnějších hygienických standardů.
  • Tvořit, kontrolovat a aktualizovat: dokumenty, receptury, etikety k výrobkům, u kterých je zapotřebí hlídat změny.
  • Zaznamenávat a reportovat: důkladně evidovat všechna svá zjištění, která jsou důležitá pro zlepšování systému kvality.
    Vyhodnocovat ukazatele kvality.
  • Testovat: používat měřidla a testy k ověření kvality produktů. Správa agendy metrologie a spolupráce s externími dodavateli pro kalibraci.
  • Sledovat legislativní požadavky a normy kvality: a uplatňovat je v praxi.
  • Prověřovat reklamace: a navrhovat opatření ke zlepšení.

Váš nejbližší budoucí tým:

  • David, ředitel a jednatel firmy, bude váš přímý nadřízený.
  • Veronika, provozní manažerka, kolegyně i souputník.
  • Petra, vedoucí výroby, váš výrobní parťák.

Jak si vás představujeme:

  • Máte prokazatelné zkušenosti z oboru potravinářství: HACCP, IFS certifikace. Nejlépe v rozsahu 3 - 5 let.

  • Umíte rozlišovat priority: Díky společnému plánu dotahujete úkoly ke skutečným výsledkům.
  • Vyznačujete se přirozeným smyslem pro detail a preciznost: Máte smysl pro kvalitu a chuť na sladké :-)
  • Jste důsledný a zodpovědný: Kvalita není jen o náhodné kontrole, ale o pečlivém sledování každého kroku výroby.
  • Spolupracujete a jste týmový: Sdílíte zpětnou vazbu a pomáháte zlepšovat výrobní procesy, s dávkou praktičnosti.
  • Konstruktivně komunikujete: Srozumitelně předáváte informace a jasné instrukce. Jste parťák.

Co vám můžeme nabídnout:

  • Odborný rozvoj, budete mít možnost rozvíjet své znalosti v oblasti standardů kvality a bezpečnosti potravin.
  • Umožníme vám mít přímý vliv na zajištění konkurenceschopnosti společnosti.
  • Stabilní zaměstnání v přední české firmě, v jednosměnném provozu od PO do PÁ.
  • Možnost podílet se na výrobě poctivých produktů, na které budete hrdí.
  • Příspěvek na stravování, volnočasové a sportovní aktivity.
  • Káva, yuzu a produkty CrossCafe, co hrdlo ráčí. Navíc si můžete pořídit naše produkty za přívětivou cenu.
  • Přátelský kolektiv 20 zkušených kolegů a kolegyň, kde vládne přátelská atmosféra a vzájemná podpora.

Těšíme se na VAŠE odpovědi, pošlete své CV a motivační dopis, proč bychom se měli rozhodnout právě pro vás.