Manažer potravinářské výroby

Jméno/Firma
GASTROTECH, s.r.o.
Pracoviště
Zděbradská 74, Říčany
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Gastronomie a pohostinství
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
17. 10. 2024

Pracovní nabídka

Co vás čeká

Jste zkušený lídr s vášní pro potravinářský průmysl? Máte prokazatelné zkušenosti s vedením výrobních týmů a optimalizací procesů? Pokud ano, hledáme právě Vás!

- odpovědnost za řízení a efektivitu výrobního procesu v potravinářském závodě – velkokapacitní výroba sushi a asijské kuchyně.
- vývoj nových produktů
- vedení, motivace a rozvoj výrobního týmu.
- zajištění dodržování hygienických, bezpečnostních a kvalitativních standardů.
- plánování a optimalizace výrobních kapacit a zdrojů.
- sledování a implementace nejnovějších trendů a inovací v oblasti potravinářství.
- spolupráce s ostatními odděleními společnosti (nákup, prodej, logistika).

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- minimálně 3 roky zkušeností na manažerské pozici v potravinářské výrobě.
- znalost potravinářských procesů a související legislativy.
- silné manažerské a komunikační dovednosti.
- schopnost strategicky plánovat a efektivně řešit problémy.

Výhodou bude, pokud budete

Mít nadhled, smysl pro humor a nekonečné množství energie.:)

Co vám můžeme nabídnout

- konkurenční platové podmínky a odměny za výkon.
- firemní automobil, notebook, telefon
- práci v rozvíjející se a rostoucí společnosti s možností implementace vlastních nápadů a inovací.