Všeobecná sestra pro domácí paliativní péči

Jméno/Firma
RUAH o.p.s.
Pracoviště
Benešov
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Zdravotnictví, farmacie
Vytvořeno
17. 10. 2024

Pracovní nabídka

O nás:

Jsme odborníci na mobilní specializovanou paliativní péči v Benešově a zaměřujeme se na podporu pacientů v terminálním stádiu života. Naším cílem je poskytovat pacientům i jejich rodinám komplexní, důstojnou a citlivou péči přímo v domácím prostředí. Zakládáme si na důvěře, respektu a profesionálním přístupu, přičemž našim zaměstnancům nabízíme stabilní a přátelské pracovní prostředí.

Pro náš tým nyní hledáme kolegu či kolegyni na pozici zdravotní sestra/bratr pro paliativní péči, který/á má zájem o smysluplnou práci, je empatický/á a touží pomáhat lidem v těžkých životních situacích.

Náplň práce:

Poskytování komplexní zdravotní péče pacientům v paliativní péči přímo v jejich domovech, včetně převazů ran a měření fyziologických funkcí.
Realizace léčebných a diagnostických úkonů dle pokynů lékaře.
Správa zdravotnické dokumentace v tištěné i elektronické podobě.
Směnný provoz s pohotovostmi (konkrétní rozvrh směn bude upřesněn na osobním pohovoru).
Podpora pacientů a jejich rodin v obtížných životních chvílích, nejen po zdravotní stránce, ale i lidsky.

Co od Vás očekáváme:

Vzdělání v oboru všeobecná sestra (podle platných českých legislativních předpisů).
Samostatnost, pečlivost, empatické a citlivé vystupování k pacientům a jejich blízkým.
Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič/ka (budete cestovat za pacienty).
Základní znalost práce na PC (Word, Excel) pro vedení elektronické dokumentace.
Trestní bezúhonnost.
Specializace nebo zkušenost v oblasti paliativní péče.
Chuť dále se vzdělávat a rozvíjet v oboru.

Co vám můžeme nabídnout:

Stabilní zázemí rostoucí divize v oblasti paliativní péče.
Smysluplnou práci, která opravdu pomáhá a má smysl.
Přátelský a podporující tým, na který se můžete vždy spolehnout.
Možnost kariérního rozvoje a zapojení do inovativních projektů v oblasti paliativní medicíny

Benefity:

Služební vůz – k dispozici i pro soukromé účely.
Služební telefon s neomezeným tarifem.
Stravenkový paušál pro lepší denní režim.
5 týdnů dovolené na odpočinek a regeneraci.
Podpora vzdělávání – kurzy, odborné semináře a kontinuální vzdělávání.
Pokud máte pocit, že jste tím správným člověkem, který chce být součástí našeho týmu, pošlete nám svůj životopis. Na vaše reakce odpovíme do týdne od doručení a těšíme se na osobní setkání.

Tým mobilní specializované paliativní péče Benešov.