Správce informačních a komunikačních technologií

Jméno/Firma
Centrum sociálních služeb Praha
Pracoviště
Žilinská 2769/2, Praha
Požadované vzdělání
Základní
Profese
Informatika a IT služby
Vytvořeno
17. 10. 2024

Pracovní nabídka

Požadavky:

- Zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost

- Zájem o PC (HW, SW)

- Schopnost diagnostikovat a řešit problém u klienta

- Znalost serverového OS (Windows) a doménové prostředí

- Znalost OS na PC (Windows),

- Výhodou: Základní znalost Exchange, případně SQL, Virtualizace, NAS, VPN, WiFi…

- Řidičský průkaz B

Náplň práce:

- Administrace MS Server 2012 na základní úrovni

- Správa PC sítí,

- Správa uživatelských stanic a periférií

- Podpora a pomoc uživatelů při servisním zásahu nebo formou vzdálené pomoci

Nabízíme:

- Úvazek 0,5 - 1,0

- Zajímavé platové ohodnocení

- Zázemí stabilní společnosti

- Podpora vzdělávání a osobního rozvoje

- 5 týdnů dovolené, 5 dnů sick days

- Stravenky

Místo výkonu práce: Praha 4, Spořilov

Nástup: dohodou

Své žádosti s motivačním dopisem a životopisem zasílejte do 17. 11. 2024.

CSSP si vyhrazuje možnost nepřijmout na danou pracovní pozici žádného z uchazečů.

Zasláním svých osobních materiálů uchazeči souhlasí s uchováním těchto materiálů po dobu výběrového řízení. Následně budou materiály skartovány / smazány.