PRODAVAČ/KA Praha 10

Jméno/Firma
PEAL a.s.
Pracoviště
Hornoměcholupská 763/10, Praha
Požadované vzdělání
Základní
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
17. 10. 2024

Pracovní nabídka

PRODAVAČ/KA

s místem výkonu práce - Don Pealo v NC Kaufland

Hledáme někoho, kdo:

  • rád komunikuje s lidmi, je upovídaný a pro úsměv nejde daleko
  • chce ovlivnit svou mzdu a nespokojí se jen se základem
  • se chce naučit něco nového
  • dává přednost hledání řešení před slovy: "To nejde."
  • si chce v novém kolektivu najít přátele a je pro každou srandu
  • nebojí se zodpovědnosti a výzev, někoho kdo se chce posunout zase dál

Požadujeme:

  • úsměv a dobrou náladu
  • týmového ducha

Náplň práce a odpovědnosti:

  • Prodej a doplňování zboží, úklid pracoviště
  • účast na inventurách

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr
  • vhodné i pro studenty nebo 55 let a více
  • příspěvek na dovolenou, kulturu, zdraví a vzdělávání
  • příspěvek na stravování ve mzdě
  • 5 dní dovolené navíc
  • motivační systém odměňování a hodnocení výkonu
  • zázemí prosperující České společnosti, která působí na trhu již 29 let

Nástup:

  • možný ihned