EMC Test Engineer

Jméno/Firma
UNIS, a.s.
Pracoviště
Sochorova 3232/34, Brno
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
17. 10. 2024

Staňte se součástí našeho týmu jako EMC Test Engineer! Pracujte v akreditované laboratoři a testujte technologie pro obory jako automotive, multimedia, IT, průmysl, letectví, věda, zdravotnictví, armáda a dokonce i vesmír.

Co vás čeká:

  • Práce v moderní a akreditované zkušební laboratoři.
  • Testování komponentů podle nejnovějších EMC standardů pro široké spektrum odvětví.
  • Podpora a rozvoj laboratoře, která neustále roste a přináší nové výzvy.

Co byste měli mít:

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru elektro (případně být studentem posledního ročníku).
  • Praktické zkušenosti s měřicí technikou a nadšení pro nové technologie.
  • Proaktivní přístup a schopnost efektivně komunikovat.
  • Pečlivost, svědomitost a odpovědnost.
  • Angličtina na komunikativní úrovni.

Co je pro nás výhodou:

  • Znalost EMC norem a zkušenosti s jejich aplikací.
  • Praxe ve zkušební laboratoři.
  • Znalosti v oblasti designu elektronických obvodů.

Co vám nabízíme:

  • Atraktivní odměnu.
  • Práci v moderním a příjemném prostředí.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Odborná školení a další vzdělávání.
  • Příspěvek na stravování.
  • Možnost parkování.

Nástup: ihned.

Pokud vás tato nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis. Těšíme se na vás!