STAVBYVEDOUCÍ

Jméno/Firma
1.JHS s.r.o.
Pracoviště
Pražská 392, Hodkovice nad Mohelkou
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Stavebnictví a reality
Vytvořeno
17. 10. 2024

Pracovní nabídka

popis pozice:

  • řízení vodohospodářských staveb (vodovod, kanalizace) a výstavba liniových staveb (komunikace) převážně v Libereckém kraji
  • komunikace s investory, projektanty, TDI, přípravářem a dodavateli
  • řídit a koordinovat vlastní pracovníky i kapacity zasmluvněných dodavatelů
  • zabezpečit plnění časového harmonogramu prací
  • řádné vedení stavebního deníku
  • zajistit dodržování BOZP a PO předpisů a směrnic
  • zajistit podklad od subdodavatelů k přejímajícímu řízení
  • podílet se na vytváření podkladů fakturací
  • samostatně, odborně, zodpovědně, hospodárně řídit stavbu

požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru pozemní stavitelství
  • znalost projektové dokumentace
  • práce na PC
  • ŘP sk. C
  • autorizace výhodou

nabízíme:

  • práce na HPP
  • progresivní platové ohodnocení
  • možnost seberealizace a další profesní rozvoj
  • k dispozici mobilní telefon, notebook, služební vozidlo
  • příspěvek na stravování
  • náborový příspěvek
  • cílová odměna za zakázku

mzdové ohodnocení: 40.000 - 80.000 Kč dle praxe a vzdělání