KRIZOVÝ INTERVENT/INTERVENTKA telefonické krizové pomoci

Jméno/Firma
z.s. iPoradna
Pracoviště
Wurmova 577/7, Olomouc
Úvazek
Zkrácený
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Čeština
Profese
Zdravotnictví, farmacie
Vytvořeno
17. 10. 2024

Do týmu Olomoucké linky důvěry hledáme krizové interventy! Intervence probíhají na telefonu a prostřednictvím chatu. Podmínkou je vysokoškolské vzdělání, absolvovaný komplexní kurz krizové intervence a trestní bezúhonnost. Spolupráce probíhá formou DPP či DPČ. Preferujeme dlouhodobější spolupráci.

Náplň práce:

  • poskytování anonymních telefonických hovorů (klienti bez omezení věku; zaměření linky – podpora klientů v obtížných životních situacích, krizových stavech)
  • odpovědi na e-mailové dotazy
  • chatová poradna pro klienty
  • záznamy hovorů do interního softwaru linky
  • spolupráce s kolegy v týmu, intervize
  • účast na provozních a supervizních poradách

Nabízíme:

  • smysluplnou práci v pomáhající profesi
  • příjemné a bezpečné pracovní prostředí, podpůrná atmosféra v týmu konzultantů
  • práce na DPP (300 hod./rok) nebo DPČ
  • individuální obsazování služeb krizovým interventem
  • místo výkonu: Olomouc, parkování před pracovištěm
  • intervize, supervize

Požadujeme:

  • trestní bezúhonnost
  • ukončené VOŠ, VŠ v oboru sociálního/psychologického/pedagogického zaměření (dosažená kvalifikace pro výkon činnosti v sociální oblasti podle zákona č. 108/2006 Sb. o soc. službách, § 115 – 117)
  • výcvik v krizové intervenci (150 hodin)

Uchazeče o zaměstnání prosíme bezodkladně zaslat strukturovaný životopis a motivační dopis na adresu. Možnost nástupu ihned.
Vybrané uchazeče pozveme k osobnímu pohovoru.