Automechanik asistenční služby

Jméno/Firma
Pomoc motoristům Jan Fousek s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Auto - moto
Vytvořeno
17. 10. 2024

Jsme zavedený poskytovatel asistenčních služeb pro motoristickou veřejnost v Praze a okolí. Hledáme posilu do týmu

Nejedná se o monotonní práci v servisu!

Náplň práce:

  • komunikace s asistenčními centrálami i koncovými klienty (přijímání asistenčních zásahů, komunikace ohledně závady, řešení nastalé situace)
  • drobné opravy na místě: nabití/výměna baterie, výměna/oprava pneumatiky, výměny žárovek ve světlometech aj.
  • vytažení vozidla z podzemních garáží (+ spolupráce s odtahovými službami)
  • dovoz pohonných hmot, aj.

Nabízíme:

  • nadstandardní platové ohodnocení (+ příležitostné odměny nad rámec)
  • práce na krátký x dlouhý týden
  • firemní vozidlo vybavené pro práci na cestách (GPS, klimatizace aj.), o které se budete také starat
  • pestrá náplň práce

Požadujeme:

  • praxe v oboru automechanik nutná
  • samostatnost
  • dobrá znalost Prahy
  • ŘP sk. B - aktivní řidič
  • bydliště Praha

Výhodou (avšak ne podmínkou) je:

  • časová flexibilita
  • základní znalost cizího jazyka (AJ/NJ)

Navštivte naše internetové stránky www.pomoc-motoristum.cz.

Zaujala Vás naše nabídka? Těšíme se na Vás!