Účetní/fakturantka

Jméno/Firma
Kumer - Prag spol. s r.o.
Pracoviště
Bohuslavická 108, Praha
Úvazek
Zkrácený
Profese
Administrativa
Požadované vzdělání
Vyšší odborné
Vytvořeno
17. 10. 2024

Pracovní nabídka

Co vás čeká

Náplň práce účetní/fakturantky, ve spolupráci s dodavateli i technickým personálem firmy.

- účtování faktur přijatých a vydaných

- příjem a výdej materiálu ze skladu

- účtování bankovních výpisů

- zadávání plateb přes internetové bankovnictví

- vedení a účtování pokladny

- zpracování dokumentace k zakázkám, ukončování obchodních případů vč. fakturace obchodních případů

- příprava podkladů pro mzdy – docházka, cestovní výkazy – tuzemské i zahraniční

- zpracování statistických výkazu – Intrastat, EKO-KOM, recyklační poplatky, odpady

- archivace dokladů

- drobné administrativní práce

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Očekáváme zdatnost v problematice provozního účetnictví firmy v celé šíři.

Výhodou bude, pokud budete umět

Oceníme znalost na základě zkušeností z praxe, preciznost a spolehlivost.

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme prostředí zavedené společnosti s dlouholetými zkušenostmi, s nápomocnými kolegy a slušnými zákazníky.