Obchodník pro technologie budov - servis

Jméno/Firma
Johnson Controls Building Solutions, spol. s r.o.
Pracoviště
Masarykova 19/275, Ústí nad Labem
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
17. 10. 2024

Pro naši divizi Building Solutions hledáme nadšeného obchodníka nebo obchodnici pro prodej retrofitových zakázek a servisních smluv pro řídicí systémy budov a chlazení našim zákazníkům (kancelářské budovy, obchodní centra, hotely, školy, výrobní haly atd…) v rámci celé České republiky. Čeká Vás pestrá práce v mezinárodní firmě s pobočkami po celém světě, která se specializuje na nejmodernější technologie budov.

Jaká bude Vaše pracovní náplň

  • Vyhledávání obchodních příležitostí u stávajících zákazníků a péče o ně
  • Oživování neaktivních a akvizice nových zákazníků
  • Příprava kalkulací a nabídek
  • Návrhy a příprava technických řešení a jejich prezentace zákazníkům
  • Příprava a projednávání smluv
  • Cestování za zákazníky po celé České republice

Co od Vás očekáváme

  • Ukončené SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe) technického směru
  • Předchozí praxe na obchodní nebo obchodně-technické pozici
  • Komunikační a prezentační dovednosti
  • Středně pokročilá znalost angličtiny slovem i písmem
  • PC gramotnost
  • Řidičský průkaz skupiny B, ochota cestovat

Výhodou

  • Praxe v oboru technologií budov (chlazení, topení, řídicí systémy…)
  • Znalost českého trhu v této oblasti

Nabízíme

Flexibilní nastavení pracovního režimu kombinací práce v kanceláři, u zákazníků nebo z domova; zázemí zavedené světové firmy, Prestižní a zajímavou práci s možností dalšího profesního a kariérního rozvoje; Motivační finanční ohodnoceníbonusy za dosažené obchodní výsledky, Služební automobil s možností využití i k soukromým účelům a řadu dalších zaměstnaneckých benefitů (5. týden dovolené, 1 sick day ročně, stravenkový paušál 107 Kč/den, příspěvek na důchodové připojištění do výše 2% hrubé mzdy, životní/úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti zaměstnance, pružná pracovní doba, zvýhodněný tarif od mobilního operátora i pro rodinné příslušníky, zvýhodněná MultiSport karta, odměna za doporučení kandidáta, možnost očkování proti chřipce, vitamínové balíčky, zaměstnanecké akce a další).