Všeobecná zdravotní sestra domácí péče SVITAVY

Jméno/Firma
Mediclinic a.s.
Pracoviště
Česká republika
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Zdravotnictví, farmacie
Vytvořeno
17. 10. 2024

Pracovní nabídka

Co od Vás očekáváme

  • ukončené vzdělání SZŠ, VZŠ, odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry
  • Vstřícný přístup k pacientům/klientům - vysoká míra empatie
  • Komunikační schopnosti
  • Spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Potvrzení o zdravotní způsobilosti a bezúhonnosti
  • ŘP skupiny B výhodou, není podmínkou

Co Vám můžeme nabídnout

  • Zajímavá práce, která má smysl
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost práce na HPP, DPP/DPČ - plný i částečný pracovní úvazek
  • Nadstandardní finanční ohodnocení - mzda + odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenkový paušál (navíc k výplatě cca 1800 Kč měsíčně čistého)
  • Služební automobil / proplácení cestovních náhrad
  • Pravidelná školení, podpora vzdělávání
  • Mobilní telefon
  • Zvýhodněná Multisport karta
  • Nadstandardní lékařská péče (zvýhodněná očkování aj.)
  • Zvýhodněné lázeňské pobyty
  • Dlouhodobá spolupráce u stabilního zaměstnavatele v oblasti domácí péče a osobní přístup, odpovídající zázemí ve Svitavách

Co vás čeká

  • pacienti všech věkových skupin
  • odborné zdravotní výkony v domácím prostředí

Nástup: dle dohody

V případě zájmu nám zašlete Váš životopis s krátkým průvodním dopisem o Vás.

Těšíme se na Vaši reakci.

Mediclinic domácí péče