Vedoucí úseku přímé péče

Jméno/Firma
Domov pro seniory Chodov
Pracoviště
Donovalská 2222/31, Praha
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Čeština
Profese
Zdravotnictví, farmacie
Vytvořeno
17. 10. 2024

Pracovní nabídka

PROČ JÍT PRACOVAT DO DS CHODOV?

- Jsme Domov s tradicí, na kterou jsme hrdí a vizí do budoucna, ke které směřujeme.

- Zakládáme si na profesní etice a kvalitně odvedené práci.

- Vážíme si zaměstnanců, klientů i partnerů a jednáme fér.

- Nadstandardně podporujeme zaměstnance v osobním rozvoji a vzdělávání.

- Respektujeme vyváženost osobního a profesního života.

- Sledujeme trendy a nové technologie a zavádíme je do praxe.

Nyní hledáme kolegu / kolegyni na pozici

Náplň práce:

  • zodpovědnost za řízení, plánování, rozhodování, kontrolu a koordinaci přímé péče příslušného úseku, za vytváření podmínek k dosažení cíle, delegování úkolů, podněcování změn;
  • spolupráce na tvorbě koncepce činnosti DS Chodov;
  • analytická, koncepční a metodická činnost v rámci provozu zařízení;
  • koordinace zdravotní a sociální složky v péči o klienty a analýza jejich potřeb;
  • kontrola a koordinace dodržování veškerých postupů přímé péče;
  • zodpovědnost za individuální nastavení podpory a péče;
  • pomoc při rozvoji kulturního a společenského života klientů;
  • spolupráce s rodinami a jinými blízkými osobami klientů.

Nabízíme:

  • přátelskou atmosféru moderního a pokrokového domova pro seniory;
  • flexibilní pracovní dobu;
  • zajímavé finanční ohodnocení;
  • mobilní telefon, notebook;
  • příjemný kolektiv a moderní pracovní prostředí;
  • nadstandardní podporu dalšího vzdělávání a osobního růstu;
  • 5 týdnů dovolené;
  • příspěvek na penzijní připojištění;
  • bezplatnou právní poradnu;
  • výhodné stravování;
  • možnost ubytování.

Očekáváme:

  • vzdělání ve zdravotní, případně sociální oblasti;
  • předchozí zkušenost z vedoucí pozice výhodou;
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti;
  • aktivní a zodpovědný přístup k práci;
  • ochotu se dále vzdělávat a profesně rozvíjet;
  • uživatelskou znalost MS Office, znalost programu Cygnus výhodou.