Uklízeč/ka objektu CÚ pro Jihomoravský kraj

Jméno/Firma
Generální ředitelství cel
Pracoviště
Brno
Vytvořeno
17. 10. 2024

Pracovní poměr na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou.

2. platová třída (dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., příloha č. 1)

Pracovní náplň :

- běžný úklid v objektu CÚ pro JMK Brno, Koliště 17

- komplexní úklid kanceláří

- mytí oken, radiátorů, světel, nábytku, zábradlí apod.

- denní vynášení odpadkových košů

- kompletní úklid sociálních zařízení včetně dezinfekce

Požadavky:

- základní vzdělání

- trestní bezúhonnost

- manuální zručnost

- flexibilita

- komunikativnost

- pečlivost

Benefity:

- po zapracování možnost přiznání osobního příplatku

- 5 týdnů dovolené + 5 dnů placeného volna

- možnost rekreace v zařízeních CS umístěných v zajímavých lokalitách

- příspěvek zaměstnavatele na stravování (stravenkový paušál)

- osobní účet z fondu FKSP (sport, kultura, rekreace apod.)

- po splnění podmínek příspěvek na penzijní připojištění (nad rámec osobního účtu FKSP)

- po splnění podmínek možnost získání bezúročné půjčky na bydlení a na vybavení domácnosti

- dotované rekreace a dětské tábory (nejen ve vlastních zařízeních)

- Multisport karta dle zájmu zaměstnance (více informací k tomuto benefitu na www.multisport.cz)