BUSINESS DEVELOPMENT SPECIALIST (M/Ž)

Jméno/Firma
JISTU recruitment s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Vytvořeno
17. 10. 2024

Pro našeho klienta, farmaceutickou výzkumnou společnost působící od roku 2014 která se podílí se na výzkumu, vývoji a dodávkách syntetizovaných nečistot, metabolitů, meziproduktů a API s vlastní syntézou hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Business Development Specialist.

 Náplň práce:

  • Hledání nových obchodních příležitostí a budování nových vztahů s klienty

  • Péče o stávající portfolio klientů z EU, Velké Británie a Asie.

  • Dosažení stanovených úkolů a cílů

  • Sledování, odesílání nabídek a aktualizace CRM

  • Reporting vedení

 Požadujeme:

  • VŠ vzdělání

  • Praxe na obdobné pozici – výhodou

  • Znalost anglického jazyka na vysoké úrovni

  • Spolehlivost, samostatnost a dobré komunikační schopnosti

  • Schopnost budovat pevné vztahy a efektivně pracovat

 Nabízíme:

  • Práce na HPP

  • Vánoční bonus

  • 25 dnů dovolené

  • Možnost kariérního růstu

  • Školení

  • Místo výkonu práce na Praze 10

S námi projdete pouze telefonickým pohovorem, další jednání a smluvní vztah je pouze v kompetenci Vás a přímého zaměstnavatele!