Hlavní servírka

Jméno/Firma
Zámek Štáblovice
Pracoviště
Štáblovice
Vytvořeno
17. 10. 2024

Hledáme hlavního číšníka/servírku do našeho zámeckého resortu ve Štáblovicích.

Rádi bychom, aby nová obsluha měla zájem o gastronomii, touhu se v ní zdokonalovat a učit se novým dovednostem. Zároveň, aby byla spolehlivá, zodpovědná a měla pozitivní přístup k práci - ví, že trable zůstávají doma a na plac se chodí s úsměvem.

Pro takového člověka na oplátku nabízíme hlavní pracovní poměr, férové jednání a plat 24.000 Kč čistého+ dýška, stravování, nástup možný ihned a možnost růstu na vedoucí pozici.

Náplň práce:

  • Servírování a podávání jídel a nápojů v Zámecké restauraci, zámecké kavárně Caffé Lescourant a na svatebních hostinách

  • Kompletní servis pro hosty.

Požadujeme:

  • Příjemné vystupování, profesionální přístup.

  • Absolutní spolehlivost a zodpovědnost.

  • Dokonalá znalost menu v kavárně i restauraci.

  • Maximální časovou flexibilitu - jedná se o víkendový provoz.

Nástup nutný IHNED.

Praxe výhodou.

Své životopisy prosím zasílejte na emailovou adresu: zamek@stablovice.cz.