VŠEOBECNÁ SESTRA - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ

Jméno/Firma
Domácí péče Marie Jarošová
Pracoviště
Mariánské Lázně
Vytvořeno
17. 10. 2024

O pozici

JAKÁ BUDE NÁPLŇ PRÁCE

Budete poskytovat kvalifikovanou zdravotní péči v domácnosti pacienta (např. péče o stomii, infuze, rehabilitace, podávání léků, peritoneální dialýza, parenterální výživa, převazy a péče o rány), rozsah péče přizpůsobíme Vašim zkušenostem a umožníme Vám další vzdělání v oblastech, kde jej potřebujete, rozvržení pracovní doby si z větší míry určíte sami, k dispozici Vám bude odborná podpora zkušených vrchních sester.

POŽADUJEME

  • Vzdělání v oboru všeobecná sestra

  • Praxe v oboru 3 roky u lůžka

  • Komunikativní a organizační schopnosti

  • Spolehlivost a vysoká míra odpovědnosti

  • Znalost práce s PC (Ideálně Cygnus 2)

  • Řidičský průkaz skupiny B povinností

  • Trestní bezúhonnost

NABÍZÍME

  • Zázemí rodinné firmy, 25 let na trhu

  • Stabilní a nadále se rozvíjející zdravotní agentury

  • Velmi zajímavou a vysoce odbornou náplň práce

  • Příležitost rozšíření odborných dovedností

  • Možnost dalšího vzdělávání a získání odborných certifikací

  • Hledáme práci pouze na HPP

  • Motivační mzdové ohodnocení - základní hrubá mzda 38.000 + 15.000 Kč pohyblivá, plus cestovní náhrady

  • Nový služební automobil Hyundai i10 i k soukromým účelům

  • Služební SIM s neomezeným voláním

  • Stravenkový režim + Multisportka

  • Flexibilní pracovní dobu

  • Práci v místě bydliště