Vedoucí týmu pečovatelské služby

Jméno/Firma
Diakonie Západ
Pracoviště
Dobřany
Vytvořeno
17. 10. 2024

Hledáme nového vedoucího týmu pečovatelské služby JUBILATA pro osoby potřebující péči v Dobřanech a Merklíně.

Náplň práce vedoucího pracovníka v pečovatelské službě Jubilata:

  • Odpovědnost za vedení poboček v Dobřanech a Merklíně.

  • Zajišťování materiálního zásobování (hygienické, čistící, kancelářské potřeby).

  • Vedení týmu 10 pečovatelek (mimo odborného vedení v oblasti metod práce) - docházka, dovolená, vzdělávání, hodnocení, podpora,…)

  • Plánování pracovních směn pro tým pečovatelek.

  • Přímá práce klienty.

Co pro práci potřebujete:

  • Zkušenost s vedením týmu.

  • Řidičský průkaz skupiny B.

  • Mít organizační dovednosti a řídící schopnosti.

  • Být osobnostně zralí.

  • Výhodou je zkušenost s prací v sociálních službách nebo vzdělání v oboru sociální práce.

Co prací v Jubilatě získáte:

  • úvazek 1,0

  • nástup dle dohody

  • zaškolení od pracovníků na stejné pozici

  • pracoviště Dobřany

  • dovolenou 5 týdnů a 4 dny placeného volna

  • pravidelné supervize, vzdělávání

Nabízíme:

  • práce na plný úvazek

  • pracovní smlouva

  • 38 600 - 40 000 Kč/měsíc

Benefity:

  • Vzdělávací kurzy, školení

  • Zdravotní volno/sickdays

Profese

  • Sociální pracovník

Obor

  • Zdravotnictví a sociální péče

Požadované vzdělání

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Místo pracoviště

  • Sokolovská 1004, Dobřany

 Typ úvazku

  • Práce na plný úvazek

 Typ smluvního vztahu

  • Pracovní smlouva

Hrubá mzda

  • 35 000 - 40 000 Kč/měsíc

Pro zařazení do výběrového řízení nám zašlete svůj:

  • strukturovaný životopis

  • motivační dopis

Více informací o pečovatelské službě Jubilata pro osoby potřebující péči naleznete zde.

Kontaktní osoba: Lenka Houšková, tel.:  775720488