ACCOUNT MANAŽER/KREATIVEC

Jméno/Firma
RPSC ideas s.r.o.
Pracoviště
Olomouc
Úvazek
Plný, Zkrácený
Vytvořeno
17. 10. 2024

Hledáme nového kolegu či kolegyni na pozice do marketingové a komunikační agentury RPSC ideas s.r.o.

Umíš pracovat samostatně a sociální sítě jsou tvá vášeň? Zajímají tě témata jako strategie, obchod, akvizice a řízení projektů nebo myslíš komplexně a kreativně? Dej nám vědět, co v Tobě vězí, a my se ozveme! Možná hledáme právě Tebe.

Náplň práce:

Tvá práce bude spočívat v řízení projektů, tvorba obsahu, komunikace s klienty. Výsledkem tvé práce budou kvalitní marketingové projekty, včetně prvotní analýzy a zpracování dat.

Požadujeme:

  • Kreativní přístup k řešení komunikace

  • Výbornou znalost českého jazyka

  • Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti

  • Spolehlivost, samostatnost, pozitivní přístup k práci, flexibilitu a loajalitu

  • Orientace v MS Office (Word, Excel, Outlook)

  • Vyřizování běžné administrativní agendy pro vedoucí pracovníky

  • Obsluha kancelářské techniky

  • Přehled v dění marketingu

  • Zkušenosti s vedením účtů na sociálních sítích

  • Znalost akvizičního procesu, obchodní duch

Oceníme:

  • Zkušenosti s psaním textů

  • Předešlé zkušenosti na podobné pozici

  • Schopnost starat se o svěřené zakázky

  • Znalost sociálních sítí, PPC reklam a další zkušenosti z oblasti marketingu, komunikace a PR

Nabízíme:

  • HPP, částečný úvazek, DPP (vhodné pro studenty magisterských oborů)

  • Práce v centru Olomouce

  • Mladý a dynamický kolektiv

  • Flexibilní přístup k pracovní době

  • Sickdays

  • Homeoffice

  • Telefon s neomezeným tarifem

Mzdové ohodnocení:

  • HPP nástupní plat od 27 000,- hrubého, po plném zapracování 35 000,- + prémie za úspěšné akvizice

  • DPP nástupní plat od 150,- / hodinu

CV s krátkým odůvodněním vašeho zájmu zasílejte na info@rpsc.cz.

Domluvte si úvodní konzultaci zdarma.