Marketingový manažer pro internetové produkty

Jméno/Firma
PK 62, a.s.
Pracoviště
Praha
Úvazek
Plný, Živnostenský list
Vytvořeno
17. 10. 2024

Chcete se podílet na vytváření digitálních inovací a růst naší online platformy s online hrami? Připojte se k nám!

Co vás čeká:

·         Tvorba a realizace marketingových strategií pro podporu online her.

·         Analýza trhu a zákaznických potřeb – porozumění cílovým skupinám a trendům.

·         Správa online kampaní (SEO, PPC, sociální média, e-mailing) s cílem zvýšit povědomí o značce a maximalizovat konverze.

·         Spolupráce s vývojovými týmy na optimalizaci produktů pro zvýšení uživatelské spokojenosti.

·         Vyhodnocování výsledků kampaní a reporting klíčových metrik.

·         Inovativní přístupy ke zvyšování výkonu a růstu digitálního portfolia.

Požadujeme:

·         Zkušenosti v digitálním marketingu nebo s prodejem online produktů (min. 2 roky).

·         Schopnost tvořit a analyzovat data z nástrojů jako Google Analytics, Facebook Ads nebo jiných digitálních platforem.

·         Orientace v online trendech a novinkách na digitálním trhu.

·         Kreativní myšlení a schopnost pracovat samostatně i v týmu.

·         Výborné komunikační dovednosti

·         Znalost českého a anglického jazyka.

Nabízíme:

·         Práci v dynamickém týmu, kde inovace a kreativita jsou na prvním místě.

·         Možnost ovlivnit strategii a růst našich internetových produktů.

·         Flexibilní pracovní dobu a možnost částečného home office.

·         Odpovídající finanční ohodnocení a bonusy podle výkonu.

·         Profesní růst a další vzdělávání v oboru digitálního marketingu.

·         Nástup dle dohody.

Zaujala vás tato příležitost?

Pošlete nám svůj životopis a motivační dopis na kariera@conexplus.cz !