Technický operátor

Jméno/Firma
Bombusenergy.cz
Pracoviště
Krnov
Vytvořeno
17. 10. 2024

O pozici

  • Full Time

  • Krnov

Do našeho BOMBUS výrobního týmu hledáme nového člena s chutí do práce a smyslem pro pořádek.

Náplň práce:

  • Obsluha a údržba strojů: Zajišťování správného provozu výrobních strojů a zařízení, provádění pravidelné údržby a řešení drobných oprav.

  • Kontrola kvality: Dohled nad výrobním procesem, zajištění dodržování výrobních standardů a kontrola kvality finálních produktů.

  • Zajištění efektivity výroby: Optimalizace výrobního procesu s cílem minimalizovat prostoje a maximalizovat produktivitu.

  • Záznam a sledování dat: Vedení záznamů o výrobních parametrech, spotřebě materiálů a chodu strojů.

  • Dodržování bezpečnostních předpisů: Zajištění dodržování všech bezpečnostních a hygienických norem, včetně správné manipulace s potravinářskými surovinami.

  • Školení a podpora: Školení nových zaměstnanců v oblasti obsluhy strojů, údržby a dodržování výrobních postupů.

  • Vedení týmu operátorů: Zástup směnového vedoucího v jeho nepřítomnosti.

Co vám nabízíme?

  • práci v příjemném, moderním prostředí

  • atraktivní firemní benefity

  • práci na hlavní pracovní poměr

  • hrubá mzda až 43.000 Kč

Co požadujeme?

  • pracovitost a pečlivost

  • manuální zručnost

  • technické myšlení

  • zodpovědný přístup k práci

  • dobrý zdravotní stav

  • výrobní praxe v potravinářství vítána

Více informací o naší společnosti a produktech naleznete na www.dmhermes.cz a také na www.bombusenergy.cz.