Dlouhodobě – Úklid kanceláří 150-200 Kč/hod. – DPP/DPČ

Jméno/Firma
SIMONITA
Pracoviště
Brno
Úvazek
Brigáda
Vytvořeno
17. 10. 2024

Jsme moderní úklidová firma specializující se na profesionální čištění sedaček a koberců. Našim firemním zákazníkům zabezpečujeme i pravidelný a generální úklid kancelářských prostor. Zakládáme si na férovosti vůči zákazníkům i zaměstnancům a na nadprůměrných výsledcích.

Koho hledáme:

Jste nadšenkyně do úklidu, puntičkářka, která si zakládá na dobře odvedené práci a má smysl pro detail, slušné vystupování a je na ní spolehnutí? Tak hledáme právě Vás Všechny úklidové postupy Vás samozřejmě zaučíme.

Náplň práce:

Nenáročný pravidelný úklid kancelářských prostor:

- vynesení odpadkových košů

- úklid sanity a WC

- utření prachu

- vysávání a mytí podlahy

- úklid kuchyňky

- nárazově mytí oken

Místo výkonu práce je Brno-Slatina, od 16:00 (cca 3 hodiny), 2x týdně. Nehodí se Vám daný termín? Přesto nás kontaktujte. Stále nabíráme nové pracovníky pro různé lokality a termíny úklidu.

Vhodné pro: Maminky na MD, studenty, pracující, kteří si chtějí přivydělat…

Co požadujeme:

-        Pouze dlouhodobé spolupráce

-        Spolehlivost, dochvilnost a samostatnost

-        Pečlivost a smysl pro detail

-        Čistý rejstřík trestů

-        Fyzickou zdatnost

-        Zkušenosti s prací v úklidu – výhodou

-        Časová flexibilita – výhodou

Co nabízíme:

-        Férovou mzdu 150-200 Kč/hod.  s možností navýšení (po zaškolení a obojstranné spokojenosti)

-        Dlouhodobou spolupráci

-        Smlouvu na DPP/DPČ

-        Možnost kariérního růstu

-        Možnost si přivydělat i více hodin – stále nabíráme nové zákazníky a práce přibývá

-        Časem možnost i zkráceného či plného úvazku