PŘIJMEME BRIGÁDNÍKY

Jméno/Firma
Outlet Arena Moravia
Pracoviště
Ostrava
Úvazek
Zkrácený, Brigáda
Vytvořeno
17. 10. 2024

Chtěli byste pracovat pro mezinárodní obuvní společnost? Chcete práci, která Vás bude bavit? Máte rádi výzvy? Hledáte práci v příjemném kolektivu? Rádi bychom se s Vámi setkali! Hledáme asistenty/tky , kteří by chtěli být součásti našeho týmu. Hledáme lidi s pozitivním přístupem, kteří dokáží pracovat jako jeden tým, kteří jsou dynamičtí a především přispívají k neustálému zlepšování.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Základem fungující prodejny jsou spokojení zákazníci, Vaším úkolem bude poskytnou ten nejlepší zákaznický servis s ohledem na firemní standardy

  • Udržovat vzhled prodejny dle firemních standardů

  • Provádět hotovostní a bezhotovostní transakce na pokladně

  • Běžná práce ve skladu a příjem zboží

Požadujeme:

  • Zkušenost v maloobchodu výhodou

  • Reprezentativní vzhled a příjemné vystupování

  • Dobré komunikační schopnosti

  • Spolehlivost a časová flexibilita

  • Práce na PC (Word, Excel, emailový klient)

  • Adaptivitu a flexibilitu

  • Ochotu učit se novým věcem

  • Zodpovědný přístup

  • Analytické myšlení

  • Týmovou práci

Nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní společnosti

  • Smlouvu DPP nebo DPČ

  • Možnost dlouhodobé spolupráce

  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv

Plat:

135  Kč/hod.