Pracovník/ce ručního mytí vozidel

Jméno/Firma
Autosalon Peugeot Domanský.cz
Pracoviště
Praha
Vytvořeno
17. 10. 2024

O pozici

Pracovník/ce ručního mytí vozidel/obsluha myčky - Stodůlky

Pro náš prémiový autosalon Hyundai Praha Domanský v Praze - Stodůlkách hledáme kandidáta/kandidátku na pozici Pracovník/ce ručního mytí vozidel/obsluha automatické myčky.

Náplň práce:

· Navážení vozidel do automatické kartáčové myčky

· Pečlivé dočištění, dosušení a případné voskování exteriéru vozidel

· Důkladné vyčištění a vysátí interiéru vozů

Požadujeme:

· pečlivost - výsledky Vaší práce jsou hned vidět a reprezentují činnost ostatních kolegů

· řidičský průkaz B

· čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

· atraktivní mzdové ohodnocení, dle výkonu

· zdarma čerpání výhodného firemního tarifu pro Vás a Vaše blízké

· volné víkendy

· práci ve stabilní a úspěšné společnosti

· práce na plný úvazek na hlavní pracovní poměr

· pracovní smlouva na dobu neurčitou

· nástup možný ihned

Pokud máte zájem o uvedenou pozici a splňujete dané požadavky, budeme rádi, když nám zašlete váš profesní životopis na mail:vaclav.klir@domansky.cz.