Liberec - Zdravotní laborant/ka - Plasma Place Plaza

Jméno/Firma
PLASMA PLACE, s.r.o.
Pracoviště
Liberec
Vytvořeno
17. 10. 2024

O pozici

Koho hledáme

Do našeho dárcovského centra krevní plazmy v Liberci v OC Plaza hledáme zdravotního laboranta/laborantku.

Nástup možný ihned.

Náplň práce

  • Vyšetřování krevních obrazů

  • Zpracování odebrané plazmy, odebírání vzorků pro následné vyšetření, kontrola kvality

  • Příprava vzorků pro vyšetření

  • Balení a expedice propuštěné plazmy

  • Zodpovědnost za chod laboratoře

  • Zapisování údajů do informačních systémů

  • Administrativa spojená s provozem

Co požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání v oboru

  • Zkušenost na pozici zdravotní laborant min. 2 roky

  • Smysl pro týmovou spolupráci a zodpovědnost

  • Aktivní zájem o obor a práci v něm

  • Vhodné i pro absolventy

Co nabízíme

  • Fixní mzdu + měsíční bonusy na základě počtu provedených odběrů

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na kulturu

  • MultiSport kartu

  • 3 sick days

  • Zázemí rychle se rozvíjející společnosti

  • Práci na hlavní pracovní poměr i zkrácený úvazek

  • Práci ve skvělém týmu, kde si navzájem všichni pomáhají

O PLASMA PLACE

PLASMA PLACE, s.r.o. je jedno z nejmodernějších plazmaferetických odběrových center v České republice, které nabízí svým dárcům a personálu zázemí luxusního mezinárodně auditovaného nestátního zdravotnického zařízení.

Najdete nás v Praze, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Ústí nad Labem, Jihlavě, Olomouci, Liberci, Brně, Plzni, Pardubicích a brzy i jinde v České republice a v zahraničí.

Staňte se členem týmu společnosti, která si v krátké době vybudovala pozici lídra na trhu plazmaferetických center!