Administrativní pracovník/Personalista Osobního oddělení FF UK

Jméno/Firma
Univerzita Karlova - Filozofická fakulta
Pracoviště
náměstí Jana Palacha 1/2, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Administrativa
Vytvořeno
18. 10. 2024

Pracovní nabídka

Co bude Vaším úkolem?

  • kompletní zpracování agendy výběrových řízení – akademických a neakademických pracovníků
  • odpovědnost a spravování aplikace Nepřítomnosti/VERSO ve stanoveném rozsahu
  • organizace školení BOZP, požární ochrany a školení řidičů
  • organizace adaptačního kurzu pro nové pracovníky
  • práce s personálním a mzdovým systémem Elanor, WhoIs – zadávání a aktualizace dat
  • evidence a odpovědnost za spisovou službu za oddělení
  • agenda stravenek/stravného paušálu
  • agenda refundací mezd a odměn v rámci univerzity
  • evidence a zpracování MultiSport karet

Jaké požadavky byste měl/a splňovat?

  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe v oboru personalistiky výhodou
  • uživatelská znalost MS Office, Excel
  • znalost práce s personálním informačním systémem (zkušenost se systémem Elanor velkou výhodou)
  • znalost pracovně právních předpisů
  • komunikace v AJ výhodou
  • organizační a komunikační dovednosti

Co Vám nabízíme?

  • Práce na plný úvazek. Pracovní smlouva na dobu určitou - zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou.
  • zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci v příjemném prostředí
  • možnost odborného vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • 5 dnů osobního rozvoje

Kdy nastoupíte?

  • listopad 2024

Zaujala Vás naše nabídka?

V případě Vašeho zájmu o danou pozici, nám zašlete motivační dopis, spolu s profesním životopisem do 26.10.2024.

Zasláním svého životopisu souhlasíte, aby FF UK zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely vedení evidence uchazečů o zaměstnání v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“ ve znění pozdějších předpisů po dobu trvání výběrového řízení.

Děkanka FF UK si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoli v jeho průběhu. Každý účastník výběrového řízení nese své náklady samostatně a nevzniká mu nárok na jejich úhradu.