Konstruktér - plastař

Jméno/Firma
MALINA - Safety s.r.o.
Pracoviště
Luční 1391/11, Jablonec nad Nisou
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Vytvořeno
18. 10. 2024

Chcete se účastnit vývoje nových produktů nebo modernizace stávajících? Chcete se věnovat podpoře výroby produktů vývojem a konstrukcí jednoúčelových strojů a přípravků? Chcete mít možnost ovlivnit výsledný produkt a velkou měrou se podílet na řešení komplexních projektů? Láká vás neustále si rozšiřovat své technické dovednosti a vědomosti?

Pokud ano, možná hledáme právě vás do našeho Oddělení vývoje – konstrukce.

Náplň práce:

  • 3D design a aplikace technických řešení při návrhu nových produktů
  • interní i externí měření a ověřování vyvíjených produktů
  • návrh a optimalizace plastových dílů, příprava pro zaformování
  • komunikace s dodavateli a nástrojárnami, řešení technologie výroby dílů
  • tvorba technické dokumentace produktů (výkresy, vizualizace atd.)
  • neustálé zlepšování vlastností vyráběných dílů jejich iteračním zdokonalováním

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání (technické obory, zejména se zaměřením na plastové díly a vstřikovací formy výhodou)
  • znalost práce v 3D CAD programu (Siemens NX výhodou, znalost PDM systémů výhodou)
  • základní znalost AJ (psaný projev nutností, mluvený projev výhodou)
  • samostatnost při realizaci dílčích úkolů
  • schopnost týmové spolupráce v rámci vývojového oddělení i celé firmy
  • ctižádostivost a neustálou snahu zlepšovat a inovovat

Nabízíme:

  • zázemí stabilní české firmy řízené technicky zaměřeným ředitelem
  • příjemné pracovní prostředí
  • motivující finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • Sick Days
  • příspěvek na stravování
  • MultiSport karta
  • příspěvek na volnočasové aktivity pro děti
  • odborná školení, jazykové kurzy