Právník/právnička pro oblast veřejných zakázek

Jméno/Firma
Národní bezpečnostní úřad
Pracoviště
Na Popelce 2/16, Praha
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Profese
Administrativa
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
18. 10. 2024

Pracovní nabídka

Co vás čeká

  • realizace a kontrola zadávacích/výběrových řízení podle zákona o zadávání veřejných zakázek, a to včetně zpracování a připomínkování zadávací a smluvní dokumentace;
  • posuzování návrhů právních předpisů, analyzování právního skutkového stavu, metodické usměrňování přípravy dokumentů souvisejících se zadáváním a realizací veřejných zakázek;
  • právní podpora jiných organizačních celků v oblasti zadávání a realizace veřejných zakázek v souladu s platnou právní úpravou a vnitřními předpisy;
  • účast v hodnotících komisích na veřejné zakázky;
  • monitorování změn legislativních předpisů v oblasti veřejných zakázek a zajištění jejich implementace do příslušných vnitřních předpisů;
  • práce v projektových týmech.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • vysokoškolské magisterské vzdělání v oboru právo;
  • znalost právního a metodického rámce pro zadávání veřejných zakázek (zákon č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek) a zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník v oblasti práva smluv.

Co vám můžeme nabídnout

  • zázemí stabilní státní instituce;
  • odpovídající finanční ohodnocení;
  • 25 dní dovolené;
  • placené sick days;
  • pružná pracovní doba;
  • profesní vzdělávání;
  • možnost zajištění ubytování;
  • příspěvek na kulturní, sportovní a volnočasové aktivity;
  • posilovna v areálu úřadu;
  • stravování v areálu úřadu;
  • kolektivní smlouvu s odborovou organizací;
  • zvýhodněné pobyty po ČR;
  • práce v příjemném prostředí.

Své životopisy v českém jazyce a motivační dopis (proč byste chtěli pracovat pro NBÚ) s fotografií zasílejte výhradně jako odpovědi na tuto zprávu. Životopisy prosíme nezasílejte prostřednictvím doručené pošty.

V motivačním dopise uveďte především Vaše dosavadní zkušenosti, praxi a případné kontakty na referenční osoby.

Pracovní podmínky jsou v souladu se zákonem 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů.

Součástí přijímacího řízení je provedení bezpečnostního řízení k uchazeči dle zákona č. 412/2005 Sb., o ochraně utajovaných informací a o bezpečnostní způsobilosti, v platném znění.

Zpracování osobních údajů se řídí Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů