zdravotní laborant

Jméno/Firma
Revmatologický ústav
Pracoviště
Na slupi 450/4, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Zdravotnictví, farmacie
Vytvořeno
18. 10. 2024

Revmatologický ústav přijme v rámci rozšíření Banky Biologického materiálu RÚ zdravotního laboranta/ku.

Náplň činnosti: registrace a zpracování biologického materiálu, základní molekulárně biologické metody (izolace DNA, PCR amplifikace, aj.).

Požadavky: SŚ/VŠ vzdělání, zájem o molekulární biologii/imunologii/revmatologii, znalost základních molekulárně biologických technik.

Kvalifikační a odborné požadavky dle zákona 96/2004 a vyhl.55/2011 (registrace).

Nabízíme: zajímavou a samostatnou práci v příjemném kolektivu, profesní růst, zaměstnanecké výhody (obědy, příspěvky na dovolenou, penzijní připojištění, týden dodatkové dovolené).

Pracoviště v centru města bez pohotovostních služeb, pevná pracovní doba 7,30-16 hod., platové zařazení podle předpisů pro PO, zvýšený osobní příplatek.

Zasílejte přihlášky se strukturovaným životopisem.