Referent/ka technického útvaru

Jméno/Firma
VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s.
Pracoviště
Soběšická 820/156, Brno
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Administrativa
Vytvořeno
18. 10. 2024

divize Brno-venkov

přijme vhodného kandidáta/ku na pracovní pozici

Požadavky:

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v oboru stavebnictví (obor vodní hospodářství a vodní stavby výhodou)
  • dobrá znalost práce s výpočetní technikou
  • zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, spolehlivost
  • řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce:

  • vyjadřovací činnost k investiční výstavbě z hlediska dotčení provozovaných vodovodů a kanalizací
  • vyjadřovací činnost k vodovodním a kanalizačním přípojkám
  • kontrola dodržení podmínek vydaných ve vyjádření
  • zakládání, evidence a archivace projektů, vyjádření a dokladů
  • účast a zastupování společnosti při správních jednáních – stavební řízení, kolaudace staveb vodovodů a kanalizací

Nabízíme:

  • kvalifikovanou práci v oboru vodovodů a kanalizací
  • zázemí moderní a rozvíjející se firmy
  • široké spektrum zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, zdravotní volno, firemní akce, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, odměny při životních a pracovních výročích, služební telefon, firemní tarif T-Mobile, aj.)

Pracoviště: ředitelství divize – Soběšická 820/156, Brno

Nástup: možný dle dohody

Děkujeme za Váš zájem o práci v naší společnosti.