Personalista

Jméno/Firma
Tůma aerospace, s.r.o.
Pracoviště
Hromnice
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Personalistika a HR
Vytvořeno
18. 10. 2024

Společnost Tůma aerospace, s.r.o. je ryze česká společnost. Specializujeme se na obrábění kovů a výrobu komponentů pro mnoho průmyslových odvětví. Snažíme se přinášet inovativní řešení a stále se zlepšovat a zdokonalovat. V současné době hledáme nové kolegy na výše uvedenou pozici a pokud Vás naše společnost zaujala, neváhejte nás kontaktovat nebo nám zašlete svůj životopis.

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Praxe v personalistice min. 2 roky
  • Znalost zákoníků práce
  • Znalost mzdového účetnictví výhodou
  • Znalost práce PC (MS office)
  • Odpovědnost, samostatnost, pečlivost a komunikativnost
  • Nadhled a strategické uvažování

Pracovní náplň:

  • Kompletní řešení a zpracování personální agendy
  • Zajištění náborové činnosti
  • Možnost postupného převzetí zpracování mezd
  • Zastřešení BOZP ve spolupráci s OZO
  • Zajištění administrativních činností pro vedení společnosti
  • Spolupráce se státními orgány
  • Komunikace a spolupráce v rámci celé společnosti

Nabízíme:

  • Zaměstnání v ryze české společnosti
  • Příjemné a přátelské pracovní prostředí nedaleko od Plzně
  • Mladý a dynamický tým
  • Pestrou práci s vysokou mírou samostatnosti a odpovědnosti
  • Dobré platové ohodnocení
  • BENEFITY: příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu, přítomnostní odměna, 5 týdnů dovolené, firemní akce a další benefity.