Pracovník Zaměstnaneckého oddělení/ odborný referent

Jméno/Firma
Univerzita Karlova – Matematicko-fyzikální fakulta
Pracoviště
Ke Karlovu 2027/3, Praha
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Administrativa
Vytvořeno
18. 10. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce:

  • Péče o stávající a nastupující zahraniční zaměstnance (poskytování informací v AJ)
  • Vedení agendy karierního řádu
  • Vedení agendy výběrových řízení
  • Komunikace s ČSSZ – (hlášení dohod konaných mimo pracovní poměr, aj.)
  • Příprava podkladů pro projekty fakulty, spolupráce s auditory a kontrolními orgány

Požadujeme:

  • SŠ/ VŠ nejlépe ekonomického směru,
  • schopnost komunikace v anglickém jazyce,
  • všeobecná znalost MS Office (Excel, Word, Outlook, Teams), Zoom, aj.
  • odpovědnost, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, flexibilita,
  • znalost administrativy vysokoškolského prostředí výhodou,

Nabízíme:

  • příjemné pracovní prostředí – zázemí stabilní české vysoké školy,
  • příležitost k profesnímu růstu (jazykové kurzy, tuzemské i zahraniční stáže),
  • fakultní i univerzitní program benefitů,
  • zaměstnání na plný úvazek,
  • zajímavou a různorodou práci
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 dnů osobního rozvoje
  • mzda je uvedena na plný úvazek
  • místo pracoviště Praha 2

Nástup dle dohody.
První smlouva na MFF UK se vždy uzavírá na dobu určitou – 1 rok, další, v případě oboustranné spokojenosti, na dobu neurčitou.

Při nástupu do zaměstnání budeme požadovat výpis z rejstříku trestů.

Přihláška do výběrového řízení musí obsahovat souhlas s poskytnutím osobních údajů v souladu s GDPR.