IT Operator

Jméno/Firma
Yanfeng International Automotive Technology Czechia s.r.o.
Pracoviště
Průmyslová 954, Planá nad Lužnicí
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Informatika a IT služby
Vytvořeno
18. 10. 2024

Máte rádi auta a kvalitu v jednom? Pojďte se s námi podílet na jejich výrobě! V roce 2018 jsme začali s výrobou interiérových komponentů do automobilů i v Plané nad Lužnicí. V našem závodě vyrábíme dveřní panely, přístrojové panely a palubní schránky u spolujezdce.

Do našeho týmu na oddělení IT hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici IT Operátor. Chcete posunout svoji kariéru vpřed? Přidejte se k nám a pojďme společně pečovat o prémiové zákazníky, jako je Mercedes, Porsche, Opel, Škoda, Audi a další.

- nemáte zkušenosti, ale chcete se dál rozvíjet a učit ve svém oboru na oddělení IT?

- máte komunikativní znalost anglického jazyka?

Náplň práce:

  • Uživatelská podpora
  • Správa uživatelského HW
  • IT podpora ERP a MES systému
  • Podpora implementace HW&SW nových projektů
  • Správa OS Win10/11
  • Správa Windows Server 2016 R2 a vyšší
  • Podpora kancelářských programů rodiny Office
  • Správa virtuálních strojů a virtuální infrastruktury (vmware vcenter, vmware esxi, distribuované switche)

Požadujeme:

  • Schopnost učit se novým dovednostem
  • Znalost Anglického jazyka v psané i mluvené formě, alespoň B2
  • Komunikativnost a spolehlivost
  • Mít týmového ducha
  • Znalost .NET platformy a vývoje aplikací výhodou
  • Znalost základu IPv4 a práce s aktivními síťovými prvky výhodou
  • Znalost VMware virtuálního prostředí výhodou

Benefity:

  • 25 dní dovolené na zregenerování, odpočinek a samozřejmě pro volný čas s rodinou a přáteli
  • dotované závodní stravování – tříchodové menu 30,- Kč
  • motivační bonus za dobu trvání pracovního poměru: 1.000 Kč měsíčně při trvání pracovního poměru nad 12 měsíců,1.500 Kč měsíčně při trvání pracovního poměru nad 24 měsíců
  • doporučení kandidátů se vyplácí – dáme Vám odměnu až 20.000 Kč
  • příspěvek na volnočasové aktivity 700 Kč měsíčně
  • příspěvek 500 Kč na penzijní pojištění po půl roce u nás
  • dáme Vám možnost kariérně růst na všech úrovních
  • výhodné tarify od Vodafonu a O2
  • potěšíme Vás příjemným zázemím, prací v nově postavené výrobní hale a na nových strojích

Místo výkonu práce: průmyslová zóna Planá nad Lužnicí
Nástup: ihned, nebo dle dohody

Pružná pracovní doba.

Těšíme se na Vaše reakce a životopisy.

Yanfeng je přední světový dodavatel pro automobilový průmysl se zaměřením na interiér, exteriér, sedadla, elektroniku a aktivně zkoumá nové možnosti podnikání. Yanfeng má více než 240 poboček a přibližně 67 000 zaměstnanců po celém světě. Technický tým 4 200 odborníků je v deseti výzkumných a vývojových centrech a dalších regionálních kancelářích s kompletními schopnostmi včetně inženýrského a softwarového vývoje, stylingu a ověřování testů. Yanfeng je předním leadrem ve výzkumu a vývoji chytrých interiérů.