Hlavní účetní

Jméno/Firma
VODA CZ s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Finance a ekonomika
Vytvořeno
18. 10. 2024

VODA CZ s.r.o. je vodohospodářská společnost, která byla založena v roce 2002. Realizuje jak malé domovní ČOV, tak i dodávky rozsáhlých technologií.

V současné době poptáváme vhodného kandidáta/ku na pracovní pozici HLAVNÍ ÚČETNÍ.

Náplň práce:

- kompletní vedení účetnictví společnosti

- účtování faktur v účetním programu POHODA

- zpracování DPH

- zpracovávání mezd

- komunikace s auditory a daňovými poradci

- jednání s bankami, úřady, pojišťovnami

- reporty vedení společnosti

Požadujeme:

- SŠ vzdělání ekonomického směru

- minimálně 5 let praxe na pozici účetní

- schopnost vést menší tým

- schopnost analýz ekonomických dat v Excelu

- znalost účetního programu POHODA

- samostatnost, spolehlivost, pečlivost

Nabízíme:

- dlouhodobou perspektivu ve stabilní společnosti

- zajímavé finanční ohodnocení odpovídající Vašim znalostem a zkušenostem

- odměny dle výsledku hospodaření společnosti

- stravenkový paušál

- 3 dny sick days

- příspěvek na penzijní/životní pojištění

- příspěvek na dovolenou