Manažer obchodu/nákupu (M/Ž)

Jméno/Firma
I&C Energo a.s.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
18. 10. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce:

  • zpracování podkladů v rámci nabídkových činností a spolupráce při realizaci zakázek v souladu s činností příslušného regionálního obchodního oddělení
  • samostatná příprava a vedení obchodních jednání a prezentací
  • úzká spolupráce s technickými/realizačními útvary
  • udržování a rozvoj obchodních vztahů se současnými zákazníky
  • akviziční činnost, aktivní získávání nových zákazníků a obchodních příležitostí
  • samostatná příprava nabídek a smluvní dokumentace
  • související administrativa (reporting)
  • cesty za obchodními partnery v ČR
  • jednání s dodavateli

Vzdělání:

  • SŠ/VŠ vzdělání (optimálně technického zaměření)

Kvalifikace a ostatní požadavky:

  • obchodní dovednosti
  • základní orientace v závazkovém právu
  • orientace v zadávání veřejných zakázek
  • zkušenosti v oblasti elektro, slaboproud, SKŘ a strojní v energetice výhodou
  • znalost nástrojů MS Office
  • samostatné, analytické a precizní plnění úkolů
  • komunikativní dovednosti, orientaci na zákazníka a na výsledky
  • znalost AJ
  • ŘP skupiny B

Nabízíme:

  • zázemí velké a stabilní společnosti
  • trvalý profesní růst a prohlubování kvalifikace
  • služební vozidlo i k soukromému využití
  • notebook a mobilní telefon
  • motivující finanční ohodnocení s fixní složkou plus bonusy zohledňující dosahované výsledky
  • stravenky, příspěvek na penzijní připojištění
  • pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené

Nástup dle dohody