SOCIÁLNÍ PRACOVNICE/PRACOVNÍK - Třeboň

Jméno/Firma
Temperi - Nízkoprahový klub pro děti a mládež BRÁNA
Pracoviště
Třeboň
Vytvořeno
18. 10. 2024

Temperi, o.p.s. vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice:

Sociální pracovnice/pracovník v zařízení Temperi - Centrum pomoci pro rodiny s dětmi (sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi) - s místem výkonu práce SO ORP Třeboň.

Náplň práce:

Poskytování sociálně aktivizační služby pro rodiny (dle Z. o sociálních službách). Přímá práce v terénu - poskytování sociální pomoci rodinám s dětmi nacházející se v obtížných životních situacích, realizace aktivit v rámci pozice klíčového pracovníka - spolupráce s uživatelem, plánování průběhu poskytování sociální služby, podpora uživatele při naplňování sjednaných cílů, zpracování a vedení individuálního plánu a další dokumentace, spolupráce s návaznými službami a dalšími specialisty, účast na případových konferencích. Každodenní součástí práce je pohyb po terénu služebním automobilem.

Doplňující informace: Sociální pracovník/pracovnice poskytuje všechny základní činnosti sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi.

Požadujeme:

  • vzdělání min. VOŠ nebo VŠ orientované na sociální oblast - dle zákona č. 108/2006 Sb., možnost i pro absolventy (nástup možný i před ukončením povinného vzdělání)

  • způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost,

  • samostatnost, odpovědnost, flexibilita

  • psychická odolnost

  • ochotu a schopnost nést za svou práci odpovědnost

  • schopnost týmové spolupráce, loajalita, aktivní přístup k práci

  • ochotu učit se nové věci

  • dobrá znalost práce na PC (uživatelská MS Office  - Word, Excel a další), eQuip - klientský program

  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

  • zkušenosti v sociální oblasti jsou výhodou

Nabízíme:

  • kreativní zaměstnání v přátelském a podporujícím týmu na HPP (plný úvazek)

  • mzda po zapracování od 30 tis. do 36 tis. + prémie

  • pružnou pracovní dobu

  • možnost odborného růstu, vzdělávání, supervize

  • možnost dalšího vzdělávání

  • 5 týdnů dovolené

  • služební automobil, notebook a mobilní telefon

 Místo výkonu práce:  terénní sociální práce na území správní obvodu obce s rozšířenou působností (SO ORP) Třeboň

Předpokládaný nástup: od 1. 1. 2025

Výběrové řízení je pořádáno dvoukolovou formou:

  1. kolo: výběr vhodných účastníků dle zaslaných životopisů a oslovujících dopisů

  2. kolo: osobní pohovor s vybranými účastníky

Pohovor pro vybrané uchazeče se bude konat v individuálních termínech.

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici zašlete oslovující dopis a strukturovaný životopis.

Dokumenty zašlete na e-mailovou adresu: tempericb@tempericb.cz (Předmět emailu: „výběrové řízení SASRD“). Bližší informace podá na telefonu: 702 642 537 - Mgr. Aleš Novotný, ředitel