SEŘIZOVAČ JUNIOR/SENIOR

Jméno/Firma
HOEKO - Automotive, s.r.o.
Pracoviště
Jiřice
Vytvořeno
18. 10. 2024

O pozici

  • typ úvazku: Práce na plný úvazek

Představení pozice

Do sériové výroby nám naběhlo velké množství nových výrobků a proto navyšujeme počet seřizovačů na směně. Jste zkušený seřizovač a vyznáte se v oblasti vstřikování plastů, příp. Vás zajímá technologie vstřikování plastů a máte zájem získat potřebné zkušenosti s naší podporou? Ozvěte se nám!

Náplň práce:

  • seřizování, opravy a preventivní údržba lisů

  • výměna forem dle výrobního plánu

  • dodržování technologických procesů

  • diagnostika chyb v procesu vstřikování a jejich odstraňování

  • spolupráce s oddělením kvality při uvolňování výroby

  • technický dohled

Požadujeme:

  • min. výuční list a zkušenosti v technickém oboru

  • manuální zručnost, orientaci v technické dokumentaci

  • zodpovědnost a zájem o práci

  • týmový přístup

  • práce na 3 směny

Nabízíme:

  • podporu při zapracování pod dohledem zkušeného kolegy

  • pro juniory praxe na různých pozicích během zkušební doby (obsluha lisu, příprava granulátu, postupně podpora seřizovače při přehazování forem)

  • příležitost získat vazačský a jeřábnický průkaz s naší podporou

  • moderní a čisté pracovní prostředí

  • férové jednání, individuální přístup

  • motivující mzdu dle zkušeností

  • odměnu za směnnost

  • bonus za výkon až 4 000 Kč

  • stravenkový paušál 90 Kč/den

  • 4 týdny dovolené + týden placeného volna navíc

  • příspěvek na zdraví a volnočasové aktivity

  • bonus za doporučení

Hledáš stabilního zaměstnavatele?

Našim zaměstnancům vytváříme příjemné pracovní podmínky v čistém a moderním prostředí.

Miroslava Krumplová

HR manažer

777 718 436

miroslava.krumplova@hoeko.cz