PRODEJCE JAGUAR a LAND ROVER Praha

Jméno/Firma
Jaguar Praha
Pracoviště
Praha
Vytvořeno
18. 10. 2024

Do pražského týmu hledáme kolegy na pozici Prodejní konzultant.

Nabízíme:

  • Nadstandardní motivační odměňování odpovídající prémiové značce

  • Možnost podílet se na tvorbě prémiového prostředí a služeb

  • Práci v menším kolektivu

  • Žádné víkendové směny

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • 5 týdnů dovolené

  • Příspěvek na stravování

  • NTB a mobilní telefon

  • Služební automobil

Náplň práce:

  • Prodej nových vozů a souvisejících finančních služeb

  • Práce s vlastní databází, vytváření nových leadů a vyhledávání obchodních příležitostí

  • Spolupráce při výkupu vozu protiúčtem

  • Práce se systémem CARIS a interními systémy JLR

  • Zajištění zákaznické spokojenosti

Požadujeme:

  • Výhodou je praxe na obdobné pozici Prodejce (nových aut, zemědělské a stavební techniky, prémiového zboží, finanční produkty, atp.)

  • Skutečně aktivní přístup k prodeji - práci s přidělenou databází zákazníků, schopnost vyhledávání nových zákazníků

  • Representativní vystupování

  • min. středoškolské vzdělání s maturitou

  • ŘP sk. B

Při kontaktu s námi ručíme za naprostou diskrétnost! Případné reference budeme ověřovat až po vzájemné dohodě.

Místo pracoviště Weberova 1234/1a, Praha, Košíře

Požadované vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Jazykové znalosti (Alespoň jeden jazyk)

  • Čeština - Výborná

  • Angličtina - Středně pokročilá

Typ úvazku Práce na plný úvazek

Délka trvání pracovního poměru Na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu pracovní smlouva

Hrubá mzda 60 000 - 120 000 Kč/měsíc

Benefity

  • Bonusy/prémie

  • Auto i pro soukromé účely

  • Provize z prodeje

  • Manažerský motivační program

  • Mobilní telefon

  • Sleva na firemní výrobky/služby

  • Notebook

  • Stravenky/příspěvek na stravování

  • Dovolená 5 týdnů

  • Občerstvení na pracovišti

  • Pracovní oblečení